W najbliższą sobotę 20 maja podczas Mszy Św. o godz. 19.00 oraz w niedzielę 21 maja podczas wszystkich Mszy św. głoszone będą świadectwa małżeństw należących do Domowego Kościoła. Zapraszamy

DOMOWY KOŚCIÓŁ

„Przymierze małżeńskie, przez które mężczyzna i kobieta tworzą ze sobą wspólnotę całego życia, skierowaną ze swej natury na dobro małżonków oraz do zrodzenia i wychowania potomstwa, zostało między ochrzczonymi podniesione przez Chrystusa Pana do godności sakramentu.”

 

Domowy Kościół istnieje w naszej parafii od 2 lat. Obecnie jest w naszej parafii jeden krąg składający się z sześciu małżeństw. Opiekunem naszego kręgu jest ks. Antoni Kieniewicz.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu.

Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie pomaga małżonkom

 

sakramentalnym czerpać z łaski i mocy sakramentu małżeństwa, uczy jak żyć tym sakramentem i celebrować go przez całe

życie. Łączy on w sobie charyzmaty Ruchu Światło-Życie i międzynarodowego ruchu małżeństw katolickich Equipes Notre-Dame, od którego przejął ideał duchowości małżeńskiej, czyli dążenia ku Bogu w jedności ze współmałżonkiem.

 

Zapraszamy na animowaną przez nas Mszę św. o godz. 10.00 w każdą drugą niedzielę miesiąca.

 

Godziny Mszy św. znajdziesz w kalendarzu.

 

 

Terminy Mszy ŚW.

Zapraszamy serdecznie na następujące Msze Św. w naszej parafii, na których głoszone będą świadectwa małżeństw należących do Domowego Kościoła:

sobota 20.maja g.19:00

niedziela 21.maja g. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 19.00 i 21.00

 

W niedzielę 28.maja zapraszamy na spotkanie informacyjne Domowego Kościoła, które odbędzie się o godz.18:00 w domu parafialnym obok księgarni, w sali A.

 

Zapraszamy również na kolejną Mszę św. animowaną przez parafialny krąg Domowego Kościoła w niedzielę 25.czerwca o godz.10.00, a po niej na agapę w domu parafialnym.

 

 

 

y