Ogłoszenia parafialne

16 czerwca - X Niedziela Okresu zwykłego - Ur. Trójcy Przenajświętszej

- Informujemy, że nasz parafianin Maciej Grądzki w dniu 15 czerwca otrzymał w Holandii święcenia prezbiteratu.

- Zapraszamy dzisiaj młodzież na comiesięczną modlitwę z Pismem Świętym do kościoła Dolnego na godz. 16.00.

- Informujemy, że członkowie wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej istniejącej w naszej parafii zostali posłani (za wiedzą i zgodą ks. Proboszcza), aby dzielić się z naszymi parafianami swoim doświadczeniem wiary odwiedzając ich w domach.

- 20 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). W tym roku procesja wyruszy z kościoła Ojców Franciszkanów po mszy św. o godz. 16.00 i zakończy się przy naszym kościele. Prosimy o przynoszenie płatków kwiatów do zakrystii. Tego dnia nie będzie mszy św. o godz. 21.00, a pozostałe msze św. jak w niedzielę. Kancelaria będzie nieczynna.

- Zapraszamy na modlitwę różańcową i Nabożeństwo czerwcowe (do Najświętszego Serca Pana Jezusa). o godz. 18.00. W czwartek Litania będzie śpiewana w trakcie procesji. Godzina Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.

- W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Izabelę Katarzynę Kulik. „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”


Może warto udostępnić znajomym? Aktualności

5 miesięcy temu


Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesięca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00