Ogłoszenia parafialne

30 czerwca - XIII Niedziela Okresu zwykłego

· Zmiany personalne: wikariuszami w naszej parafii zostali mianowani: ks. Luca Rossi, neoprezbiter oraz ks. Maciej Tarnowski, dotychczasowy wikariusz parafii św. Anny w Piasecznie, w dekanacie piaseczyńskim. Z urzędu wikariusza zostali odwołani: ks. Daniele Bonavolontà – skierowany do posługi misyjnej we współpracy w Inicjatorami Drogi Neokatechumentalnej oraz ks. Tymoteusz Mietelski skierowany do odbycia studiów specjalistycznych w zakresie filozofii w Krakowie.

  · Kolejna zbiórka makulatury na cele misyjne w poniedziałek i wtorek (1 i 2 lipca).

· W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek o godz. 19.00 msza św. zbiorowa. Intencje można zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii. W sobotę po mszy św. o godz. 9.00 – Nabożeństwo Fatimskie.

· Zapraszamy na modlitwę różańcową z wystawieniem Najświętszego Sakramentu codziennie o godz. 18.00. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 21.00 oraz spowiedzi od 7.00 do 21.00. Godzina Miłosierdzia w czwartek i piątek o godz. 15.00.

· W związku z okresem letnim przypominamy o przychodzeniu do kościoła w odpowiednim, godnym ubraniu.

· W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Stanisławę Jadwigę Gawłowską i Krystynę Wardziak. „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”


Może warto udostępnić znajomym? Aktualności

2 miesiące temu

Kurs dla narzeczonych

2 miesiące temu

Pierwsze komunie

2 miesiące temu

Kancelaria czynna

Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00 (na żywo na YouTube)
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00
19:00 (na żywo na YouTube)
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00.